Веб-візитки Львівщини
18 04 2014

Корисні посилання

Візитки > Торгівля > Медичні товари > Форевер Лівінг Продактс

Форевер Лівінг Продактс

Форевер Лівінг Продактс (ФЛП) – найбільша компанія в світі по вирощуванню, виробництву і розповсюдженню продукції з Алое Вера. Компанія контролює весь цикл виробництва – від посадки рослини до виготовлення кінцевої продукції.

“Алое сушить рани і оживляє плоть,
Рак перемагає, очі очищає,
Ясність розуму дає,
Мову полегшує, слух загострює,
Падіння волосся зупиняє,
Шлунок , печінку зціляє”.
(Медичний трактат Салернськой школи епохи Відродження)

Алое Вера, часто зване “Чудо-рослиною” або “Природним ”, таїть в собі безліч якостей. Воно росте в теплому і сухому кліматі, і багато хто приймає його за кактус. Але насправді Алое відноситься до родини лілейних. Це життєстійка рослина, що може існувати в умовах, коли інші рослини в’януть і вмирають. У екстремальних ситуаціях воно закриває продихи, утримуючи вологу листа. Всього налічується більше 2000 видів цієї рослини, але саме Алое Барбаденсис Міллер (Алое Вера) наділене природою лікувальними властивостями, що приносять користь людям.

З древніх джерел ми знаємо, що рецепти з рослини передавалися тисячоліттями. Терапевтичні і загоюючи властивості Алое використовуються вже більше 5000 років.

Вперше згадки про Алое відкрив Джордж Ебер в 1862 році, вивчаючи староєгипетські папіруси, датовані 1500 р. до н.е. Давньоримські і грецькі широко використовували Алое Вера, як лікувальну рослину. В ході досліджень з’ясувалося, що і культури Китаю і Індії використовували Алое Вера. Рослина Алое згадується в Біблії, а одна з древніх легенд свідчить, що Олександр Великий наказав завоювати острів Сокотро в Індійському океані, де були плантації рослини, щоб мати достатньо Алое для лікування ран своїх воїнів.

На заході, завдяки помірному клімату, Алое було менш доступне і менш відоме. Крім того, розвиток медичної науки в західних країнах привів до зниження популярності Алое.

Сьогодні медикаментозне лікування ефективно справляється з хворобами, проте тривале використання синтезованих ліків і їх взаємодія одна з одною може спричинити побічні ефекти у пацієнтів. Поступово все більше споживачів і учених повертаються до натуральних терапевтичних методів лікування, якими так довго нехтували. В результаті рослина Алое Вера знов привернула до себе увагу своїми властивостями, що підтримують здоров’я і довголіття.

Давайте спробуємо, по мірі можливості, пояснити ті властивості Алое Вера, ту його славу, яка створилася навколо нього за багаторічну історію його застосування і загострилася останніми десятиліттями.

На сьогоднішній день в стабілізованому Алое Вера гелі виділено 75 поживних речовин.

Найважливіші з них:

 • Лігнін – целюлозна речовина, що знаходиться в гелі, вважається, що саме вона сприяє проникненню в шкіру препаратів на основі Алое.
 • Сапоніни – мильна речовина, що забезпечує очищення, має антисептичні властивості.
 • Антрахинони і їх похідні – болезаспокійливі речовини, крім того, володіють сильною антибактеріальною, протигрибковою і антивірусною активністю.
 • Мінерали
  Кальцій, Магній, Натрій, Цинк, Залізо
  Марганець, Калій, Мідь, Хром, Калій.
 • Вітаміни Вітамін В1, Вітамін С, Бета Каротин (вітамін А), Вітамін В2, Вітамін В3, Ніацинамід (Ніацин), Холін, Вітамін В12, Фолієва кислота, Вітамін Е.
  • Вітаміни А, C, Е – це важливі вітаміни-антиоксиданти, необхідні для боротьби з вільними радикалами.
  • Вітаміни групи В, включаючи Холін, необхідні для виробництва енергії і метаболізму амінокислот, задіяні в нарощуванні м’язової маси.
  • Вітамін В12 необхідний для формування червоних кров’яних тілець, дефіцит яких приводить до анемії. Алое – рідке рослинне джерело цього вітаміну.
   Фолієвая кислота важлива для розвитку кров’яних , її веде до анемії.
 • Амінокислоти. Людському організму для підтримки хорошого здоров’я необхідно 22 амінокислоти, всі, окрім 8, виробляються самим організмом. Останні, що отримали назву незамінні амінокислоти, потрапляють з їжею і разом утворюють будівельний матеріал протеїнів. Не будемо перераховувати всі амінокислоти, лише скажемо, що тільки Алое Вера забезпечує 20 з 22 необхідних і 7 з 8 незамінних.
 • Ензими. У Алое Вера виявлено багато ензимів, які беруть участь в розщеплюванні їжі і, тим самим, допомагають процесу травлення.
 • Сахароза. Алое Вера містить як моносахариди, такі як глюкоза і фруктоза, так і полісахариди. Вважається, що різні компоненти цих речовин допомагають при артриті, підвищеному тиску, порушенні травлення, а також знижують холестерол, покращують роботу печінки, сприяють оздоровленню кісток, оскільки збільшують засвоєння кальцію і фосфору. У концентрованій формі вони допомагають справитися з кишковими запаленнями, викликаними хворобою Крону, і виразковим колітом. Найважливіший серед цих елементів ацеманан володіє наступними властивостями:
  1. Антивірусна активність
  2. Імуномоделююча дія
  3. Протидіє опортуністичним інфекціям.
 • Рослинні стероїди – важливі протизапальні агенти.
 • Саліцилова кислота, аспіриноподібний компонент, який заспокоює біль.

Завдяки наявності всіх цих складових, Алое Вера сприяє очищенню, відновленню і правильному функціонуванню всіх органів і організму в цілому.

НАПОЇ З АЛОЕ ВЕРА

ФОРЕВЕР СВОБОДА (№196)

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:

У цьому напої ми поєднали Гель Алое Вера з двома необхідними елементами для опорно-рухового апарату – глюкозамін сульфатом і хондроітин сульфатом, які підтримують здоров’я і рухливість ваших суглобів. Окрім цього, до складу Форевер Свободи входять вітамін С і МСМ – основні джерела біодоступної сірки, потрібної організму для підтримання здоров’я сполучних тканин і суглобів. Природний напій Форевер Свобода – це ефективний засіб, що допоможе Вам вести активний спосіб життя.

АЛОЕ ВЕРА ГЕЛЬ (№15)

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:
Чудодійний листок Алое Вера містить 75 поживних речовин і 200 активних компонентів, включаючи 20 мінералів, 18 амінокислот і 12 вітамінів. Компанія ФЛП має патент на природну стабілізацію гелю Алое. Величезний досвід свідчить, що Алое має очищувальні властивості, покращує засвоєння поживних речових, пришвидшує виведення шлаків і продуктів обміну з організму, покращує метаболізм. Гель Алое Вера – це натуральний продукт з унікальною збалансованою формулою. Фактично гель містить таку кількість важливих і незамінних елементів, що важко перелічити всі переваги його вживання. Один із найефективніших способів отримати необхідні для організму поживні компоненти – щодня приймати Гель Алое Вера. А найосновніший результат – це покращення функціонування організму на клітинному рівні, у результаті чого зміцнюється імунітет і підвищується рівень енергії. Гель Алое Вера – необхідна складова здорового способу життя.


ФОРЕВЕР СІК АЛОЕ з ПЕРСИКОМ (№77)

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:
Сенсація смаку, що не має аналогів: сік зі шматочками м’якоті Алое і смаком стиглого персика. До нашого вітамінного коктейлю з Алое ми додали каротиноїди – антиоксиданти і вітамін А, що необхідні для імунної системи.
Сік Алое з персиком ідеально підходить для всієї сім’ї, а особливо смакуватиме дітям.

Продукція компанії Форевер Лівінг Продактс є загальнооздоровчою і не відноситься до групи медикаментів або фармацевтичних препаратів. Тому, незважаючи на численн_ позитивні відгуки у всьому світі, компанія не робить жодних заяв стосовно медичної спрямованості продукції, і не претендує на те, що це ліки від конкретних хвороб. Відповідно, не дивлячись на відсутність компанії відомостей про будь які протипоказання до вживання продукції, попередньо рекомендуємо звертатися до л_каря.

Форевер Лівінг Продактс (ФЛП) – найбільша компанія в світі по вирощуванню, виробництву і розповсюдженню продукції з Алое Вера. Компанія контролює весь цикл виробництва – від посадки рослини до виготовлення кінцевої продукції.
Кожен момент процесу вирощування алое проходить під дбайливим спостереженням персоналу компанії. Це і вирощування молодих рослин, і догляд за дорослими рослинами, і своєчасний ручний збір дозр_лого листя. При виготовленні продукції використовується лише 4-річний лист Алое, це період коли рослина досягає піку своєї біологічної активності. На плантаціях не використовуються хімічні добрива і пестициди.
Відомим фактом, є те, що зрізаний лист Алое не може зберігається тривалий час, оскільки в рослині відбуваються необоротні фізіологічні і біохімічні процеси пов’язані з втратою значного числа мінеральних речовин, вітамінів і фітогормонів. Найбільшим досягненням компанії є патент по розробці оригінального технічного рішення, яке дозволяє зберігати продукт без втрати природних властивостей. Унікальність технології виробництва гелю Алое полягає в його натуральній стабілізації за допомогою вітамінів А і С. Це допомагає уникнути денатурації тобто руйнування біологічно активних елементів Алое, що дозволяє зберегти його природні властивості. Не менш важливийпатент належить ФЛП в області “виключення” алоїна. Алоїн знаходиться в шкірці і діє як алерген.
На заводі “Алое Вера оф Америка”, що належить компанії, стабілізується гель і виробляються продукти на основі Алое. Крім того, компанія є власником заводу по виробництву продуктів бджільництва, які збираються у високогірних степових районах Соноран в Арізоні, в одній з найчистішій та благополучнішій місцевості з екологічної точки зору в природі. Це винятково чисте повітря, вода, а також буйство квітучих рослин.
ФЛП виробляє цілу гамму косметичної продукції на основі чистого соку Алое Вера, застосовуючи новітні досягнення в галузі косметології.
Багатор_чний досвід компанії ФЛП показує, що люди, які спробували нашу продукцію, віддають їй перевагу надалі. Чому ж це відбувається?
ФЛП – найбільша в світі компанія по вирощуванню і розповсюдженню Алое Вера, їй належать плантації в США, на островах Карибського басейну і в Східному регіоні Америки. Це все райони, найбільш сприятливі для вирощування даної рослини. ФЛП дає ТОЧНУ інформацію, де було вирощено Алое Вера , і абсолютно не залежить від постачальників.
ФЛП контролює весь процес, починаючи від збору дозрілого листя до температури з якою повинна зберігатись вже готова продукція.
На плантаціях не використовуються отрутохімікати.
За розробленою компанією технологією гель Алое отримують з щойно зібраного дозр_лого листя і стабілізується на місці для збереження всіх необхідних поживних компонентів. Весь процес від збору до завершення стабілізації триває всього декілька годин.
Гель Алое не містить штучних барвник_в або смакових добавок.
Гель Алое Вера компанії ФЛП не є гомогенізованим продуктом, і в процесі підготовки не піддається фільтрації. Деякі компанії, що виробляють напої з Алое, проціджують його, після чого він нагадує на вигляд воду, що значно знижує його біологічно-активні властивості. Інші компанії пропонують напій з Алое, що виготовляється _з всього листка. Потім він фільтрується, щоб видалити елементи з проносними властивостями, які містяться в шкірці рослини. ФЛП використовує лише м’якуш листа і не піддає її додатковій обробці, окрім стабілізації, зберігаючи всі цінні властивості Алое Вера.
Наш Алое Вера не піддається високотемпературній обробці, що дозволяє зберегти всі його природні властивості активними.
Гель Алое Вера – ІНГРЕДІЄНТ НОМЕР ОДИН у всіх продуктах, що випускаються компанією.
“Експериментальною лабораторією по харчових продуктах і лікарських препаратах” м. Нью-Йорка було проведено незалежне порівняльне дослідження стабілізованого гелю компанії ФЛП і м’якуша дорослої рослини Алое, взятого безпосередньо перед випробуванням. Обидва продукти показали практично ідентичні результати тестування.
Компанія гарантує своїм покупцям цілковите задоволення якістю продукції. Наші продукти дають можливість відчути різницю “почувати себе добре”  і  ”почувати себе чудово”! Спробуйте їх і переконаєтеся самі!!!


Facebook comments:

коментувати

Загрузка ...
Lemky.com Каталог сайтів України Яндекс цитирования


;